Головна » 2018 » Грудень » 17 » Всеукраїнський тиждень права «Права людини»
19:16
Всеукраїнський тиждень права «Права людини»

Одним із завдань сучасної шкільної  правової освіти є вміння учня орієнтуватись у величезному потоці інформації. Навчити цього лише на уроці  правознавства просто неможливо, тому в школі щорічно проводиться тиждень права,  який включає в себе комплекс різноманітних форм позакласної роботи.

Основною метою тижня було:

  • підвищити інтерес учнів до  правознавства;
  • розширити й поглибити знання та вміння учнів з даного предмету;
  • створити сприятливі умови для виявлення знань та вмінь учнів у нестандартних ігрових ситуаціях.

Відкрився Всеукраїнський тиждень права проведенням уроку «Права людини», на якому  особливу увагу було приділено правовому механізму захисту прав людини.

У  школі була оформлена виставка-огляд літератури на правову тематику «Людина і закон», відбувся конкурс малюнків «Знай закони Світлофора» (2-4 клас), «Порушення прав дитини в казках» (5-7 клас),  а також   фестиваль учнівських презентацій «Знаємо та реалізуємо свої права».

Для  учнів 2-4 класів було проведено гру «Забавки та жарти за крок від біди».  Для учнів  5 класів був  проведений правовий лабіринт «Не помились у виборі шляху».  П’ятикласники обирали правомірну модель поведінки, приймаючи рішення в запропонованих життєвих ситуаціях.

Протягом тижня по класах були проведені години спілкування на правову тематику.

Вчителі правознавства Середа О.І. та Іващенко І.В. провели інформаційне бюро для учнів 7-8 класів «Злочинність у підлітковому середовищі», яке було направлене на профілактику підліткової злочинності, недопущення втягування дітей у протиправну діяльність, запобігання іншим негативним проявам у дитячому середовищі.

Шкільним психологом Кравченко А.В. проведені для учнів 8-9 класів тренінги «Будьмо толерантними», «Стоп, булінг!», «Увага, кібербулінг!». Класні керівники 2-10 класів провели консультативні зустрічі для батьків з питань відповідальності батьків за виховання дітей, охорону дитинства. 

Команди учнів 10-х класів взяли активну участь у проведенні правового конкурсу «Подорож країною Закону», демонструючи свої знання з правознавства. Лектори правового клубу «Феміда» провели  День корисних порад учням з питань «Як не стати жертвою злочину», «Безпека в Інтернеті».

Запропоновані заходи дозволили сформувати в учнів активну позицію у правовій сфері; виробити навички і звички правомірної поведінки; подолати в свідомості помилкові погляди та переконання.

 

Категорія: Виховна робота | Переглядів: 193 | Додав: teacher | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Шаблоны для сайтов.
Шаблон.