Головна » Виховна робота
« 1 2 ... 19 20 21

Ніщо так не об’єднує людей, як біда Сьогодні ж вона на всіх одна – війна, хоч як би ми її не називали. Хтось бере в руки зброю  і йде захищати рідну землю, а хтось допомагає фізично, фінансово чи морально.  
Так і учні БЗШ №7 імені генерал-полковника Геннадія Воробйова напередодні 8 Березня, щоб відволікти від нелегких спогадів і тривожних думок,  привітали жінок-військовослужбовців 72-ї механізованої бригади імені Чорних Запорожців з прекрасним святом весни, краси, святом жінок.  В залі гарнізонного Будинку культури ... Читати далі »

Категорія: Виховна робота | Переглядів: 272 | Додав: teacher | Дата: 2018-03-12

Майже дві тисячі років закохані всього світу відзначають найромантичніше свято року – день святого Валентина.

Це свято в кожній країні, місті і навіть школі святкують по-різному. Найцікавіше святкують його в БЗШ №7. Цього дня в школі пройшла святкова програма та конкурс «Ідеальна пара». Школярі дізналися про історію виникнення свята, прослухали ліричну поезію та пісні, взяли участь у вікторині. Пари юнаків та дівчат змагалися за звання в номінаціях «Ідеальна пара», «Романтична пара», «Артистична пара» та «Пара глядацьких симпатій». Всі учасники були переконливі, але звання «Ідеальна пара» вибороли учні 8-В класу Дратований Максим і Хоменко Аня. Вітаємо переможців! ... Читати далі »

Категорія: Виховна робота | Переглядів: 325 | Додав: teacher | Дата: 2018-02-14

1-5 6-10 ... 91-95 96-100 101-102
Шаблоны для сайтов.
Шаблон.