Головна » Виховна робота
« 1 2 3 4 ... 20 21 »

Якщо ти байдужий до страждань інших,
ти не заслуговуєш називатися людиною
Сааді (персидський поет)

Сьогодні серед учнівської молоді надзвичайно загострилася проблема насильства, здійснюваного самими дітьми відносно одне одного.
Останніми роками визнано поширення такого явища, як шкільний булінг (у перекладі з англійської – хуліганити, грубіянити, визначається, як утиск, цькування, дискримінація).
По всій Україні проводять правопросвітницькі заходи, спрямовані на інформування учасників освітнього процесу про запровадження адміністративної відповідальності за вчинення булінгу (цькування) та формування в суспільстві небайдужості до проблеми цього явища. ... Читати далі »

Категорія: Виховна робота | Переглядів: 81 | Додав: teacher | Дата: 2020-01-24

26 грудня 2019 року в Білоцерківській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №7 імені генерал-полковника Геннадія Воробйова після проведених інструктажів, відбулися позапланові заходи з евакуації при пожежі з метою попередження виникнення пожеж, травмування та загибелі людей на них згідно з розпорядження міського голови Білої Церкви.

Чітке і організоване виведення учнів з школи. За сигналом учні, учителі та працівники негайно покинули приміщення, в яких знаходилися. Зібравшись на площі неподалік школи, адміністрація школи провела перекличку учнів відповідно списків у класних журналах. Усі чітко виконали поставлену задачу. ... Читати далі »

Категорія: Виховна робота | Переглядів: 193 | Додав: teacher | Дата: 2019-12-26

23 грудня відбулося підбиття підсумків міської учнівської волонтерської акції «Хай Ангел в день святого Миколая вас від біди і зла оберігає».

Учні-волонтери закладів загальної середньої освіти міста зібрали солодкі подарунки, іграшки, листи, сувеніри для дітей, які живуть у зоні проведення ООС. Для воїнів ООС учні зібрали ліки, теплі речі, солодощі, листи та малюнки із вірою в те, що це допоможе їм швидше повернутися додому живими.

Зібрані учнями речі буде передано білоцерківським волонтерам. Всі присутні щиро дякували всім дітям за допомогу, активність і доброту!!!

Категорія: Виховна робота | Переглядів: 128 | Додав: teacher | Дата: 2019-12-24

Взимку є чимало свят, яких з нетерпінням чекають дорослі та діти. Цей святковий зимовий час розпочинається 19 грудня, коли відзначається День Святого Миколая.
Напередодні цього свята діти згадують усі свої добрі та погані вчинку, а також пишуть листи до Святого Миколая. Це довгожданий день року, адже невідомо, що на тебе чекає – подарунок, а чи може різочка?!
З нагоди цього свята театральний гурток «Дюймовочка» показали неперевершену виставу. Наче справжні професійні актори школярики виконували свої ролі за що отримали солодкі подарунки та бурхливі оплески глядачів.

Категорія: Виховна робота | Переглядів: 32 | Додав: teacher | Дата: 2019-12-19

Загальновідомо, що здоров’я – це скарб кожної людини. Бути здоровим і спортивним в наш час – це модно. Великим прикладом для інших є сім’ї, які ведуть здоровий спосіб життя та навчають цьому своїх дітей.

БЗШ І-ІІІ ступенів №7 імені генерал-полковника Геннадія Воробйова завжди рада вітати своїх учнів з їх новими здобутками та перемогами. Учні школи Карпов Олександр та Карпов Роман разом зі своїми батьками Геннадієм Петровичем та Тетяною Григорівною представляли Україну на спортивному фестивалі сімейних команд країн СНД. Результати вражають:

І загальнокомандне місце серед сімей СНД;

І загальнокомандне місце з плавання;

І загальнокомандне місце з багатоборства;

ІІІ загальнокомандне місце у естафеті «Стежка лідерів».

Загалом – 27 кубків та 40 медалей.

Щиро вітаємо з перемогою!

Бажаємо сім’ї Карпових міцного здоров’я та нових спортивних перемог.

Категорія: Виховна робота | Переглядів: 293 | Додав: teacher | Дата: 2019-12-12

Шаблоны для сайтов.
Шаблон.