Головна » Виховна робота
« 1 2 ... 17 18 19 20 21 »


26 квітня - трагічна дата в історії України. Тридцять два роки минуло від дня катастрофи на ЧАЕС, але тривожні дзвони Чорнобиля болем і сьогодні.
Віддаючи належне тим, хто ціною власного життя та здоров'я рятував людство від атомної біди, учні БЗШ №7 ім. Г. Воробйова підготували виховні години, уроки-пам'яті, зустрічі з ліквідаторами, переселенцями із зони радіаційного забруднення.
Щоб запобігти виникненню надзвичайних ситуацій, школа провела навчання з цивільного захисту, які включали евакуацію учнів, інструктажі з техніки безпеки, зокрема правил поведінки в задимленому приміщені, у місцях масового скупчення людей, безпечної поведінки з газо- та електроприладами та вибухонебезпечними предметами.
Навчання пройшло організовано, чітко, інформативно. ... Читати далі »

Категорія: Виховна робота | Переглядів: 365 | Додав: teacher | Дата: 2018-04-26


24 травня 2018 року у Білоцерківській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №7 імені генерал-полковника Геннадія Воробйова відбулися загальношкільні батьківські збори для батьків учнів 4-х класів. Після обговорення навчальних досягнень учні четвертих класів виступили з великою концертною програмою "Для вас, батьки!". Всі діти виявили активність, творчість, оригінальність.
Програма була насичена різними видами самодіяльності: звучали хорові співи, читалися авторські вірші, виконувалися танці народів світу та бальні танці, звучали твори класичної музики у виконанні школярів.
Концерт справив приємне враження на всіх присутніх. Батьки були вдячні класоводам 4-х класів, які підготували дітей до свята. ... Читати далі »

Категорія: Виховна робота | Переглядів: 358 | Додав: teacher | Дата: 2018-04-25


У наш час дуже багато говорять про необхідність піклування про природу. Навколишній світ не має захисту перед жахливим натиском сучасної цивілізації. 
А природа є гарантом нашого міцного здоров’я та довголіття. Те, як ми дбаємо про неї зараз, матиме величезний вплив на наше майбутнє, адже лише від нас, сучасного покоління, залежить, у якому світі ми будемо жити завтра.
Саме тому учні Білоцерківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №7 імені генерал-полковника Геннадія Воробйова взяли активну участь в екологічній операції «Чистий берег».
Кожна людина має обережно поводити себе на лісових галявинах та берегах річок, не залишаючи після себе сміття. Якщо так робитиме кожен, природа віддячить сторицею. ... Читати далі »

Категорія: Виховна робота | Переглядів: 283 | Додав: teacher | Дата: 2018-04-19

18 квітня 2018 року учні Білоцерківської загальноосвітньої школи № 7 імені генерал-полковника Геннадія Воробйова приймали участь у регіональній студентсько-учнівській конференції “Україні є ким пишатися”. Учасники конференції  презентували надзвичайно цікаві й актуальні виступи. В ході конференції було висвітлено ряд причин пишатися Україною та видатними українцями. Всім учасникам  конференції було вручено пам’ятні сертифікати. “Нам – українцям – є чим пишатись, є ким гордитись, і є що любити!” ... Читати далі »

Категорія: Виховна робота | Переглядів: 260 | Додав: teacher | Дата: 2018-04-19

12 квітня в Білоцерківську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів №7 імені генерал-полковника Геннадія Воробйова завітав інспектор групи запобігання НС 1ДПРЗ ГУ ДСНС України в Київській області лейтенант служби цивільного захисту Гречінський Дмитро Анатолійович. Він ознайомив учнів з правилами користування первинними засобами пожежогасіння. щоби захистити життя і запобігти знищенню майна та довкілля.
Дмитро Анатолійович запропонував учням випускних класів вступати до вищих навчальних закладів названого напрямку. Працівники служби з надзвичайни ситуацій проходять високий рівень технічної підготовки щодо загальних методів боротьби з пожежами, Вони повинні відповідати мінімальним вимогам фізичної підготовки і вивчати різні пожежні та рятувальні обов'язки протягом розумного періоду часу.

Категорія: Виховна робота | Переглядів: 212 | Додав: teacher | Дата: 2018-04-12

Шаблоны для сайтов.
Шаблон.