Головна » Виховна робота
« 1 2 ... 16 17 18 19 20 21 »

Право, закони  супроводжують людину все її життя. Щоб уміло і правильно користуватись своїми правами і добре виконувати свої обов’язки, не порушуючи прав і законних інтересів інших, треба знати закони.
8 травня в Білоцерківську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів №7 імені генерал-полковника Геннадія Воробйова завітали суддя Білоцерківського міськрайонного суду Гавенко О.Л. та спеціалісти Білоцерківського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги. Юристи розповіли учням старших класів про їхні права та обов’язки, ознайомили з поняттями  «злочин»,  причинами злочинів, видами відповідальності неповнолітніх. ... Читати далі »

Категорія: Виховна робота | Переглядів: 187 | Додав: teacher | Дата: 2018-05-08


Сьогодні ми схиляємо голови перед пам’яттю тих, хто загинув на полях битв і в таборах смерті, в містах і селах. Всі ми в неоплатному боргу перед полеглими у справедливій боротьбі за свободу та гідність людини. Віддаємо данину глибокої поваги ветеранам Другої світової війни
У Білоцерківській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №7 імені генерал-полковника Геннадія Воробйова пройшли виховні години на тему «Ми повинні все пам’ятати…». На зустріч з учнями 8-Б класу прийшов учасник бойових дій, ветеран Грицай Петро Данилович, який поділився спогадами про ті страшні роки. Учні молодших та середніх класів намалювали малюнки про війну і світле свято Перемоги. Школярі провели щорічну операцію «Ветеран живе поруч», хоча, на превеликий жаль, з кожним роком ветеранів поруч залишається все менше. 

Категорія: Виховна робота | Переглядів: 207 | Додав: teacher | Дата: 2018-05-08


3 травня 2018 року учні 9-В Білоцерківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №7 імені генерал-полковника Геннадія Воробйова відвідали Білоцерківський технолого-економічний коледж БНАУ. Викладачі коледжу провели цікаву презентацію спеціальності 142 «Енергетичне машинобудування» спеціалізації «Монтаж і обслуговування холодильно-компресорних машин і установок». Про правила вступу розповіла директор коледжу Людмила Павлівна Лендрик. Викладачі відділення провели майстер-класи по монтажу, ремонту та обслуговуванню холодильного обладнання. Обмін думками між учнями, студентським активом та викладачами коледжу створили атмосферу щирої та дружньої зустрічі. Учні також оглянули навчальні лабораторії та кабінети, ознайомились із матеріально-технічною базою навчального закладу, а також активно приймали участь у майстер-класах. Всі гості отримали смачні холодні подарунки. ... Читати далі »

Категорія: Виховна робота | Переглядів: 195 | Додав: teacher | Дата: 2018-05-04


27 квітня 2018 року у рамках проведення інформаційно-роз’яснювальної та профілактичної роботи до музею 4-ї Державної пожежно-рятувальної частини м. Біла Церква на екскурсію завітали учні   2-А клласу Білоцерківської загальноосвітньої  школи І-ІІІ ступенів № 7 імені генерал-полковника Геннадія Воробйова. Екскурсовод Лідія Василівна продемонструвала пожежно-рятувальне спорядження, основну техніку, засоби індивідуального захисту, ознайомила з професією рятувальника, провела бесіду з теми «Вибухонебезпечні предмети» та екскурсію частиною. Діти були задоволені та подякували за теплий прийом. ... Читати далі »

Категорія: Виховна робота | Переглядів: 253 | Додав: teacher | Дата: 2018-05-02


26 квітня - трагічна дата в історії України. Тридцять два роки минуло від дня катастрофи на ЧАЕС, але тривожні дзвони Чорнобиля болем і сьогодні.
Віддаючи належне тим, хто ціною власного життя та здоров'я рятував людство від атомної біди, учні БЗШ №7 ім. Г. Воробйова підготували виховні години, уроки-пам'яті, зустрічі з ліквідаторами, переселенцями із зони радіаційного забруднення.
Щоб запобігти виникненню надзвичайних ситуацій, школа провела навчання з цивільного захисту, які включали евакуацію учнів, інструктажі з техніки безпеки, зокрема правил поведінки в задимленому приміщені, у місцях масового скупчення людей, безпечної поведінки з газо- та електроприладами та вибухонебезпечними предметами.
Навчання пройшло організовано, чітко, інформативно. ... Читати далі »

Категорія: Виховна робота | Переглядів: 321 | Додав: teacher | Дата: 2018-04-26

Шаблоны для сайтов.
Шаблон.