Головна » Виховна робота
1 2 3 ... 25 26 »

До 150-ої річниці з дня народження Лесі Українки в школі пройшли літературні  читання - «Живий мікрофон». З уст школярів звучало полум‘яне слово поетеси:  уривки з драматичних творів, зразки пейзажної та громадянської лірики, дитяча поезія. Учні доторкнулися душею до життєдайного джерела Лесиного слова.

Категорія: Виховна робота | Переглядів: 72 | Додав: teacher | Дата: 2021-03-02


25 лютого виповнилося 150 років з дня народження Лесі Українки – української поетеси, драматурга і громадської діячки, класика української літератури.

Леся Українка – одна з найвизначніших постатей в історії української літератури. По собі вона залишила великий літературний доробок – вражаючі поеми, прозові твори, вірші, публіцистичні статті, переклади світової класики.

Учні школи вшанували пам'ять української поетеси. У кожному класі були проведені літературні заходи: поетичні хвилини, літературні вікторини, уроки виразного читання творів Лесі Українки. Палке слово поетеси вселяє віру у світле майбутнє України, виховує патріотичні почуття, захоплює красою рідного слова.


Категорія: Виховна робота | Переглядів: 109 | Додав: teacher | Дата: 2021-02-26

Світова спільнота 21 лютого відзначає Міжнародний день рідної мови.

Свято було встановлено в листопаді 1999 року на сесії Генеральної конференції ЮНЕСКО з метою захисту мовної й культурної багатоманітності.

Мова – це історія народу, його світогляд, інтелектуальний та духовний результат кількатисячної еволюції кожного етносу. Без своєї мови, своєї самобутньої культури немає народу. Мова – найважливіший засіб спілкування людей і пізнання світу, передачі досвіду з покоління в покоління.

У Білоцерківській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №7 імені генерал-полковника Геннадія Воробйова пройшов виховний захід, присвячений Міжнародному дню рідної мови. Учні долучилися до краси й багатства рідного слова, усвідомили, що мова – це скарбниця інтелекту й розуму народу, його ідеалів та прагнень.

У мові – воля героїв,
вияв вільного духу,
духу нації прояв,
сила вільного руху.

Категорія: Виховна робота | Переглядів: 76 | Додав: teacher | Дата: 2021-02-23

Трагедія Голокосту – це урок для всього людства, застереження про небезпеку поширення ксенофобії, упередженого ставлення до представників інших народів і культур.

У цей день, День скорботи і пам’яті, учні Білоцерківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №7 імені генерал-полковника Геннадія Воробйова приєдналися до загальної печалі ім’я якої Голокост.

27 січня 2021 року відбулися виховні години «Запаліть свічу!», круглий стіл «Голокост: питання пам’яті та сумління», присвячені пам’яті жертв Голокосту тим героям, які загинули від насилля нацистсько-фашистської влади. Всі заходи були направлені на морально-етичне виховання учнів, розвиток відчуття патріотизму, гуманності, милосердя та співчуття. У бібліотеці було оформлено книжково-документальну виставку, присвячену Міжнародному дню пам’яті жертв Голокосту.

На заходах учні ознайомилися з новими навчальними матеріалами, що присвячені вивченню проблем ксенофобії, антисемітизму, дискримінації та расизму в сучасному світі. Загалом проблема Голокосту є хоч і гіркою, та невід’ємною частиною людської історії, що навчає сприймати, мислити і формувати нинішнім поколінням ціннісні поняття суспільного життя.

Категорія: Виховна робота | Переглядів: 72 | Додав: teacher | Дата: 2021-01-28

Під час зимових канікул у школі не припинялася культурно-виховна та просвітницька робота. Так, учні 8-Б класу взяли участь у підготовленій та  проведеній класним керівником Христосенком В.М. онлайн-вікторині "Різдвяна Україна". Переможці вікторини Тодосієко Валерія та Безоглюк Любов отримали різдвяні подарунки. Усі охочі учні школи можуть перевірити свою ерудованість з української літератури й історії та обізнаність у народних звичаях, перейшовши за посиланням і виконавши тестові завдання.


Категорія: Виховна робота | Переглядів: 71 | Додав: teacher | Дата: 2021-01-10

Шаблоны для сайтов.
Шаблон.