Головна » 2018 » Жовтень » 1 » Вибори президента школи
09:00
Вибори президента школи

Вибори – спосіб формування представницьких органів влади. Як і будь-яку 1нші державні процеси, вибори ґрунтуються на певних засадах.У Конституції України закріплено, що «вибори до органів державної влади та органів місцевого самоврядування є вільними і відбуваються на основі загального, рівного, прямого виборчого прав шляхом таємного голосування»

28 вересня в БІлоцерківській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №7 імені генерал-полковника Геннадія Воробйова пройшли вибори президента школи. Цілий тиждень напередодні йшли передвиборчі дебати. Кандидати в президенти виступали перед електоратом, представляли свої програми, роздавали агітки. 

Участь  у  виборах брали учні 8-11 класів. Найбільшу кількість голосів набрав кандидат від 10-Б класу Карнаух Олег. Вітаємо новообраного президента!

Лідер учнівського самоврядування  - це в першу чергу такий же учень як і всі інші, тільки він повинен знати та розуміти всіх учнів. Влада в його руках не є спосіб виділитися або заставити когось втілювати чужі ідеї. Це величезна відповідальність за благополуччя теперішнього та майбутнього учнів.

 


Категорія: Виховна робота | Переглядів: 69 | Додав: teacher | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Шаблоны для сайтов.
Шаблон.