Головна » 2018 » Жовтень » 12 » Свято Українського козацтва
12:47
Свято Українського козацтва

Сьогодні великої ваги набуває відродження українського козацтва, бо це і відродження України. Споконвіку країна пишалася своїми козаками, які її любили, величали й захищали в усі часи. Указом Президента України 14 жовтня у день святої Покрови Пресвятої Богородиці встановлено День Українського козацтва і День захисника  України.

Знання історії рідної землі, шанування українських звичаїв і традицій – ось що єднає сьогодення і минувшину. Тож волелюбний і вірний, безстрашний дух козацтва палає в наших серцях. Козацтво – це українське минуле, сучасне і майбутнє. А найкращі козаки виховувалися з джур.

10 жовтня в Білоцерківській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №7 імені Геннадія Воробйова відбулося свято посвячення учнів 5 класів у джури. Кожен клас – рій  готувався до цього свята. Учні знайомилися з історичними сторінками життя Запорізької Січі, звичаями та традиціями козаків. Рій обрав собі  назву та девіз, познайомився з заповідями козаків. Честь  рою в козацьких змаганнях захищали 5 найкмітливіших і найспритніших учнів. Випробування проходили в дев’ять етапів – стільки порогів було колись на Дніпрі. Вважалося, що справжнім козаком може зватися лише той, хто пройшов хоч раз у житті через пороги.

Школярі під час естафети продемонстрували свою спритність, кмітливість і силу. В запеклій боротьбі рої виборювали перемогу і не хотіли піддаватися одна одній. Перемогу виборов рій «Вулкан» 5-Б класу. Юні джури показали, що вони  гідні нащадки славного козацького роду, справжні помічники козаків.

11 жовтня пройшло свято для учнів 7-х класів «Козацькі розваги». Усіх присутніх хлопчиків - майбутніх захисників привітали зі святом однокласниці.

Ми приєднуємося до привітань на адресу наших славних юних козаків. Бажаємо їм міцного здоров’я, успіхів у навчанні, незламної волі до перемоги та патріотичного духу!


Категорія: Патріотичне виховання | Переглядів: 35 | Додав: teacher | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Шаблоны для сайтов.
Шаблон.