Головна » 2018 » Травень » 16 » Свято обдарованих
10:17
Свято обдарованих

Майбутнє України залежить не від розмірів її території чи потужності виробництва, а від інтелектуальної могутності, творчого потенціалу нації.
15 травня в Білоцерківській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №7 імені генерал-полковника Геннадія Воробйова відбулося свято "Майбутнє твориться сьогодні". Це свято вшанування переможців, свято її величності науки, свято таланту, на якому відзначали найкращих учнів і вчителів, які гідно представили нашу школу на міських і обласних предметних олімпіадах, конкурсі-огляді науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук та інших міських конкурсах. 
Нам є ким пишатися. Є потужний потенціал творчої та обдарованої молоді. Участь в олімпіаді – це щоденна робота на уроках і після уроків, в школі і вдома, з досвідченими вчителями і самостійно.
Піднятися на вершину слави допомогли здібним учням як особистісні якості: наполегливість, жага знань, уміння сконцентруватись, так і постійна допомога та підтримка справжніх фахівців своєї справи, талановитих вчителів.
Найкращий результат наполегливої навчальної діяльності має учениця 8-А класу Романенко Вероніка, яка стала переможницею в олімпіаді з біології на міському та обласному етапах, а також зайняла ІІ місце на Всеукраїнській олімпіаді з біології, вчитель Линник Валентина Миколаївна.
Ми впевнені, шановні наші переможці, що ви збережете і будете розвивати всі ті здібності та людські якості, якими володієте, зможете зайняти гідне місце у житті та прославити свій рідний край.


Категорія: Методичні заходи | Переглядів: 145 | Додав: teacher | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Шаблоны для сайтов.
Шаблон.