Головна » Профорієнтація
« 1 2 ... 4 5 6 7 »

22 березня 2018 року учні 9-А та 9-Б класу були запрошені на день відкритих дверей у Білоцерківський коледж сервісу й дизайну. Діти із цікавістю слухали розповіді студентів про заклад, відвідали музей української вишивки та концерт, який дали студенти, надовго запам'ятається своєю яскравістю та талантами.

Великий інтерес у школярів викликали майстер-класи з перукарської майстерності, моделювання та конструювання промислових виробів, діловодства, комп'ютерної обробки текстової інформації. Учні дізналися багато цікавого про свої майбутні професії. 

... Читати далі »

Категорія: Профорієнтація | Переглядів: 246 | Додав: teacher | Дата: 2018-03-23

У гості до Білоцерківського центру зайнятості на професіографічну екскурсію 14 березня завітали  учні 9-В классу.
Мета заходу – інформування школярів про світ професій та ознайомлення з роботою центру зайнятості. Діти ознайомились із послугами, що надаються службою зайнятості в т.ч. учнівській молоді.
Учні оглянули паспорти підприємств, папки з описами професій, ознайомилися з переліком навчальних закладів. Учні  також  з цікавістю слухали про специфіку роботи  та основні функції спеціалістів центру зайнятості.
Юних відвідувачів поінформували про різні тести, які застосовують для правильного вибору професії; разом обговорили перспективні та сучасні професії, помилки, ... Читати далі »

Категорія: Профорієнтація | Переглядів: 295 | Додав: teacher | Дата: 2018-03-15

Учні сьомої школи щиро вдячні за можливість взяти участь у проведенні екскурсії по заводу «Трібо», який на сьогоднішній день є одним з найбільших підприємств, яке спеціалізується на виробництві фрикційних та гальмівних виробів. До сьогоднішнього дня ми й уявити не могли, яку велику систему приховує Біла Церква. Адже не кожен з мешканців нашого міста знає про такий сучасний і прогресивний завод. Екскурсія безперечно збагатила нас новим досвідом та знаннями.

Нам дуже сподобалося, що якість продукції пильно контролюється справжніми спеціалістами. ... Читати далі »

Категорія: Профорієнтація | Переглядів: 338 | Додав: teacher | Дата: 2018-02-14

На світі існує близько трьох тисяч професій. Безперечно, усі вони важливі. Кожна молода людина, йдучи в доросле життя, прагне вибрати собі професію за покликанням. Вдалий вибір професії – це запорука того, що отримуватимеш від своєї роботи задоволення; зробиш помилку у виборі професії – і тебе не покидатиме відчуття, що займаєшся не своєю справою. З метою профорієнтації 6 лютого 2018 року в БЗШ №7 пройшли батьківські збори для батьків випускних класів. На зборах були присутні представники різних навчальних закладів міста, а саме: Білоцерківського національного аграрного університету, ДПТНЗ «Білоцерківський професійний ліцей», Білоцерківського коледжу сервісу та дизайну, Білоцерківського професійно-технічного училища ім. П.Р. Поповича, технолого-економічного коледжу Білоцерківського національного аграрного університету, ДТПНЗ «Білоцерківське вище професійне училище будівництва та сервісу», Білоцерківського медичного коледжу. Батьки з цікавістю прослухали інформацію про умови вступу, терміни подачі документів, перелік спеціальностей, яких навчають у закладах Білої Церкви.


Категорія: Профорієнтація | Переглядів: 277 | Додав: teacher | Дата: 2018-02-11

1-5 6-10 ... 16-20 21-25 26-30 31-31
Шаблоны для сайтов.
Шаблон.