Головна » Профорієнтація
1 2 3 ... 7 8 »


З метою надання випускникам закладів загальної середньої освіти допомоги у професійному самовизначенні, рекомендуємо профорієнтаційні матеріали.

Категорія: Профорієнтація | Переглядів: 42 | Додав: teacher | Дата: 2021-02-17

День відкритих дверей онлайн
у Білоцерківському гуманітарно-педагогічному
фаховому коледжі

Інформація про вступну кампанію-2021

Категорія: Профорієнтація | Переглядів: 28 | Додав: teacher | Дата: 2021-02-12

 

Національний авіаційний університет запрошує учнів 9-11 класів на «День професій в НАУ», що відбудеться 26 січня 2021 року о 14:00 в онлайн форматі на платформі Zoom. Участь безкоштовна.

День професій – можливість наблизитися до проєктування майбутньої професійної діяльності.  На вас чекають сучасні та популярні професії на ринку праці, які здобувають студенти на Факультеті екологічної безпеки, інженерії та технологій:

організатор природокористування; технік-еколог, інспектор з охорони природи;

інженер-біотехнолог, технолог, мікробіолог, вірусолог, імунобіотехнолог, біохімік, генетик, фармацевтичний біотехнолог;

лаборант (хімічні та фізичні дослідження), технік, технік-лаборант, дослідник та розробник в галузі хімічних технологій палива та вуглецевих матеріалів, хімічних технологій альтернативних енергоресурсів;

фахівець з медичної фізики, фахівець з біомедичної інженерії, фахівець з інформаційних технологій (біологія і медицина);

геодезист, інженер-землевпорядник, картограф, картограф-укладач, топограф, фахівець з геосистемного моніторингу навколишнього середовища, фахівець з дистанційного зондування землі та аерокосмічного моніторингу, фотограмметрист, аерофотозйомник.

Навчання за спеціальностями «Екологія» і «Біотехнології та біоінженерія» здійснюється також англійською мовою.

Саме такі професії опановують студенти НАУ на Факультеті екологічної безпеки, інженерії та технологій. Зробіть правильний вибір власного майбутнього! Час обирати заклад вищої освіти і майбутню професію!

Наші спікери:

Чумак Віталій Лукич, декан Факультету екологічної безпеки, інженерії та технологій, доктор хімічних наук, професор;

Новаковська Ірина Олексіївна, завідувач кафедри аерокосмічної геодезії та землевпорядкування ФЕБІТ, доктор економічних наук, доцент, член-кореспондент Національної академії аграрних наук України;

Барановський Михайло Миколайович, завідувач кафедри біотехнології ФЕБІТ, доктор сільськогосподарських наук, професор.

Обов’язкова реєстрація за посиланням:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScj99o0efDY4orYIGn6o46_CUfGtS9Zospb2J7qDeghqMwmQw/viewform

Подключитися до к онференції Zoom

https://zoom.us/j/4449242396?pwd=OWVUeVF3a0JyS2tzaUtIQ0Zrbk9mZz09

Ідентифікатор конференції: 4449242396

 

Категорія: Профорієнтація | Переглядів: 27 | Додав: teacher | Дата: 2021-01-20

Інститут підготовки юридичних кадрів для Служби безпеки України Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого оголошує набір абітурієнтів на 1-й курс за денною формою навчання для здобуття освітнього ступеня «бакалавр» за спеціальністю 081 «Право». Інститут зацікавлений учнями нашого закладу освіти, а особливо тими, які мають високі інтелектуальні і морально-ділові якості та стали у минулому чи поточному навчальному році учасниками олімпіад, турнірів районного, міського та всеукраїнського рівнів, конкурсів захисту науково-дослідницьких робіт МАН, учасниками науково-практичних конференцій, конкурсів, тощо.


Інфо-лист Інституту СБУ

Категорія: Профорієнтація | Переглядів: 32 | Додав: teacher | Дата: 2020-12-30

До уваги учнів 9-11 класів! Запрошуються 12 грудня о 11:00 учнів 9-11 класів на День відкритих дверей КНЕУ імені Вадима Гетьмана в онлайн режимі. Мета заходу: допомогти вступникам розібратися у процедурах вступу до закладів вищої освіти і коледжів, показати можливості підготовки до складання ЗНО та переваги навчання в КНЕУ, дізнатися про актуальні професії. Ми надаємо унікальну можливість пройти профорієнтаційний тест та дізнатися про те, який освітній напрям найкраще обрати. ... Читати далі »

Категорія: Профорієнтація | Переглядів: 49 | Додав: teacher | Дата: 2020-12-13

Шаблоны для сайтов.
Шаблон.