Головна » Профорієнтація
1 2 3 ... 6 7 »

27 лютого учні 9-В і 9-Г класів відвідали Державні професійно-технічні навчальні заклади з метою профорієнтації у рамках молодіжного фестивалю "Про Fest Ok". Зокрема учні 9-Г класу були в Білоцерківському професійному ліцеї, де мали змогу ознайомитися з особливостями технічних професій: "електромонтажника", "слюсара", "радіомеханіка" та ін. Хлопці прийняли участь в конкурсах, організованих на різних локаціях, і отримали грамоти : Давиденко Денис - "Кращий кіповець", Стрілецький Пантелеімон - "Кращий радіомеханік".
Учні 9-В класу відвідали День відкритих дверей у Білоцерківському вищому професійному училищі будівництва та сервісу, де прийняли участь у конкурсах, майстер-класах з карвінгу та у презентаціях професій муляра, столяра та монтажника. 
 

Категорія: Профорієнтація | Переглядів: 164 | Додав: teacher | Дата: 2020-03-04

ШАНОВНІ МАЙБУТНІ АБІТУРІЄНТИ!

КАФЕДРА ЗАГАЛЬНОГО МОВОЗНАВСТВА,
КЛАСИЧНОЇ ФІЛОЛОГІЇ ТА НЕОЕЛЛІНІСТИКИ

ІНСТИТУТУ ФІЛОЛОГІЇ
КИЇВСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ
ІМЕНІ ТАРАСА ШЕВЧЕНКА

 запрошує вас здобути вищу освіту
за спеціалізаціями

класична філологія та англійська мова”

 та новогрецька філологія та переклад і англійська  мова”,

які забезпечуються нашою кафедрою

... Читати далі »

Категорія: Профорієнтація | Переглядів: 148 | Додав: teacher | Дата: 2020-02-06

Правильний вибір професії – одна із складових успіху сучасної людини. Ситуація на ринку праці та в економіці України динамічно змінюється. Щоб реалізувати себе й досягти бажаних висот у трудовій діяльності, необхідно заздалегідь приділити належну увагу профорієнтації, тому 2 січня учні 10-Б класу відвідали Білоцерківську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів № 3 ім. Т.Г.Шевченка, де поспілкувалися з представниками Національного унівеститету цивільного захисту України. Дітям розповіли про форми навчання у ВУЗі, організацію навчально-виховного процесу,  матеріальну-техничну базу університету. Учні передивилися відеороліки, у яких розповідалося про важливість професії рятівника. Цю професію обирають непрості люди, люди з великою силою волі, які здатні пожертвувати своїм життям, заради життя ближніх і готові кинутися на допомогу. Можливо, серед учнів нашої школи хтось побажає обрати цю професію і комусь врятувати життя.

Категорія: Профорієнтація | Переглядів: 188 | Додав: teacher | Дата: 2019-12-04

«Атлас» - це альманах перспективних галузей і професій на найближчі 15-20 років.

Він допоможе вам зрозуміти, які напрямки активно розвиватимуться, які нові технології, продукти, практики управління в них з’являться та яких нових фахівців потребуватимуть роботодавці. Швидкість змін та складність професійних завдань зростають. Деякі спеціальності у сфері ІТ (наприклад, менеджер соціальних мереж, професійний блогер, SЕО-оптимізатор, хедхантер) не були відомі на початку 2000-х, а тепер стали популярними та високооплачуваними. Якими знаннями, вміннями та навичками потрібно володіти, щоб бути фахівцем у новому світі? «Атлас» допоможе вам відповісти на ці запитання, а також дізнатися, які вищі навчальні заклади можуть запропонувати професіоналам майбутнього хорошу базову підготовку.

◄◄◄ПЕРЕЙТИ НА САЙТ ►►►

Категорія: Профорієнтація | Переглядів: 139 | Додав: teacher | Дата: 2019-11-18

12 листопада 2019 року відбувся міський етап профорієнтаційного змагально-мотиваційного заходу серед учнівських команд м. Білої Церкви. Це було справжнє змагання веселих, розумних, кмітливих знавців актуальних професій нашого міста. Команди традиційно зіграли візитівку, музичний конкурс «Реклама професій» та конкурс капітанів.
Cвято, безумовно, запам’яталося глядачам та вболівальникам. Учасники команд щосили намагалися бути кращими, майстернішими та веселішими. ... Читати далі »

Категорія: Профорієнтація | Переглядів: 168 | Додав: teacher | Дата: 2019-11-14

Шаблоны для сайтов.
Шаблон.