Головна » Профорієнтація
1 2 3 4 5 »

У житті кожної людини настає момент, коли доводиться вирішувати ,де продовжити освіту ,яку професію опанувати або куди піти працювати.

16 жовтня 2019 року учні 9-В класу Білоцерківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №7 імені генерал-полковника Геннадія Воробйова відвідали профорієнтаційний захід. «День кар’єри» ,який відбувся в Білоцерківському міськрайонному центрі зайнятості. Представники вищих та професійно-технічних закладів детально розповіли учням про сучасні професії та надали інформацію про особливості вступу і навчання. Майбутні абітурієнти отримали роздатковий матеріал , що допомогли у подальшому розібратися і визначитися професійно.

Категорія: Профорієнтація | Переглядів: 19 | Додав: teacher | Дата: 2019-10-17

Незабутні враження отримали учні 7-В класу Білоцерківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №7 імені генерал-полковника Геннадія Воробйова, відвідавши телевізійний  комплекс «Олівець». Школярі ознайомилися  з експозицією музею, програмами телеканалів UA, виробничими підрозділами телецентру, закадровою кухнею. Із задоволенням спілкувалися із телевізійниками.

Категорія: Профорієнтація | Переглядів: 35 | Додав: teacher | Дата: 2019-09-30

27 вересня 2019 року учні 10-А класу разом з класним керівником Нагорною Аллою Володимирівною та начальником відділу вищої освіти в Білоцерківському управлінні освіти і науки Ткаченко Юлією Віталіївною  побували на екскурсії в ТОВ «Молочна  компанія «Milk line»». Школярів  радо зустріли на Білоцерківському молочному комбінаті і розповіли, що це один із найсучасніших у Східній Європі та перший в Україні завод з випуску продукції з незбираного молока, що відповідає нормам Міжнародної молочної федерації та директивам Європейського союзу.
Головний технолог заводу провів десятикласників  по виробничих цехах, розповів про  особливості  сучасного обладнання, налагоджені технологічні процеси переробки молока, інноваційний підхід до виробництва, використання високоякісної молочної сировини та європейських заквасок, що  дозволяє виробляти якісні та безпечні молочні продукти. Учні також дізналися, що Білоцерківський молочний комбінат — ексклюзивний постачальник молочних сумішей для морозива та коктейлів McDonald‘s в Україні, а також експортер молочних сумішей для цієї мережі закладів у Молдові, Білорусі, Азербайджані та Грузії.
Десятикласники були вражені побаченим, їх зацікавила  почута  інформація, тому й запитань до супроводжуючого групи було багато. З екскурсії всі повернулися задоволені, а дехто навіть задумався над можливістю в майбутньому працювати в цій молочній компанії .

Категорія: Профорієнтація | Переглядів: 39 | Додав: teacher | Дата: 2019-09-30

6 вересня в актовій залі Білоцерківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №7 імені генерал-полковника Геннадія Воробйова відбулась зустріч учнів старших класів з майстром виробничого навчання ДПТНЗ "Білоцерківський професійний ліцей" Савчук Ніною Володимирівною.
Під час заходу учні були ознайомлені із спеціальностями, за якими ведеться підготовка у навчальному закладі. 

Категорія: Профорієнтація | Переглядів: 57 | Додав: teacher | Дата: 2019-09-06

Вибір майбутньої професії — це серйозний крок, який майбутні випускники роблять на підставі інформації, отриманої з різноманітних джерел, рівня своїх знань з профілюючих предметів та власних природних здібностей. У житті кожної людини настає момент, коли доводиться вирішувати, де здобути (продовжити) освіту або куди піти працювати.

20 березня 2019 року учні 8-В та 8-Г класів Білоцерківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №7 імені генерал-полковника Геннадія Воробйова відвідали профорієнтаційний захід «Ярмарок професій», який відбувся у Білоцерківському міськрайонному центрі зайнятості. Учні із цікавістю слухали про специфіку роботи та основні функції спеціалістів центру. Представники вищих та професійно-технічних закладів детально розповіли учням про сучасні професії та надали інформацію про особливості вступу і навчання. Майбутні абітурієнти отримали роздатковий матеріал, що допоможе у подальшому розібратися і визначитися професійно. ... Читати далі »

Категорія: Профорієнтація | Переглядів: 118 | Додав: teacher | Дата: 2019-03-21

Шаблоны для сайтов.
Шаблон.