Головна » 2018 » Березень » 15 » Професіографічна екскурсія
11:19
Професіографічна екскурсія

У гості до Білоцерківського центру зайнятості на професіографічну екскурсію 14 березня завітали  учні 9-В классу.
Мета заходу – інформування школярів про світ професій та ознайомлення з роботою центру зайнятості. Діти ознайомились із послугами, що надаються службою зайнятості в т.ч. учнівській молоді.
Учні оглянули паспорти підприємств, папки з описами професій, ознайомилися з переліком навчальних закладів. Учні  також  з цікавістю слухали про специфіку роботи  та основні функції спеціалістів центру зайнятості.
Юних відвідувачів поінформували про різні тести, які застосовують для правильного вибору професії; разом обговорили перспективні та сучасні професії, помилки, які найбільш поширені під час вибору професії та кроки щодо того, як досягти кар’єрного успіху.
Юнаки та дівчата задавали чимало запитань щодо особливостей місцевого ринку праці, перспектив працевлаштування, професій, які користуються попитом у роботодавців. Випускники з’ясували для себе, що професію необхідно обирати таку, яка викликала б бажання йти на роботу та давала справжнє задоволення від своєї праці.Категорія: Профорієнтація | Переглядів: 281 | Додав: teacher | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Шаблоны для сайтов.
Шаблон.