Головна » Патріотичне виховання
« 1 2 3 4 5 ... 8 9 »

26 листопада учні 8-х класів БЗШ №7 імені генерал-полковника Геннадія Воробйова із задоволенням переглянули фільм «Кіборги: Герої не вмирають» у кінотеатрі ім. О. Довженка.

«Кіборги: Герої не вмирають» - український повнометражний фільм режисера Ахтема Сеїтаблаєва за сценарієм Наталії Ворожбит про оборону Донецького аеропорту під час війни на Донбасі. Стрічка розповідає про героїчну оборону Донецького аеропорту, заснована на реальних фактах й несе в собі багато патріотичного змісту.

Повертаючись додому після перегляду фільму, діти не могли стримати емоцій, вони ділилися враженнями від побаченого.

Це більше, ніж фільм. Це наше життя, наш біль, наша трагедія, наша історія. Це те українське кіно, яке викликає гордість, ним хочеться ділитись, розповідати, і на нього точно варто сходити!

Категорія: Патріотичне виховання | Переглядів: 100 | Додав: teacher | Дата: 2019-11-27

З метою вшанування традицій боротьби за незалежність і соборність України і військової доблесті захисників рідної землі, визнання історичного значення подій, пов'язаних з визвольною боротьбою початку XX століття та утвердженням української державності у формі Української Народної Республіки, Української Держави і Західноукраїнської Народної Республіки, Білоцерківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №7 імені генерал-полковника Геннадія Воробйова затвердила план заходів щодо відзначення 100-річчя подій Української революції 1917-1921 років та вшанування пам’яті її учасників.

План заходів до 100-річчя від початку Української революції 1917-1921 рр.
з 11.11.-15.11.2019

... Читати далі »

Категорія: Патріотичне виховання | Переглядів: 134 | Додав: teacher | Дата: 2019-11-26

Гарний осінній день, багатий, щедрий, різнокольоровий зібрав учнів 5-х класів у шкільному спортзалі. В епіцентрі заходів, присвячених Дню захисника України, традиційні «Козацькі забави».

Відгомоніли століття з того часу, як в пониззі Дніпра, за його порогами, мужні та  волелюбні лицарі заснували Запорізьку Січ.

А пам'ять живе. Тому з метою виховання пошани до історичного минулого, допомогти дітям осмислити свою особистість як частину великого українського народу, морального та фізичного загартовування школярів значну частину козацьких розваг складали спортивні змагання: човниковий біг, перенесення предметів у мішку, стрибки з м’ячем, переправа з обручем.

Змагання оцінювало професійне журі. Дух змагання та дружби, бажання стати кращими, сильнішими об’єднували учасників. У такі моменти учні усвідомлюють, що патріотизм – це звичайний стан повсякденного життя, це шанобливе ставлення до звичаїв і традицій, це гаряче почуття свого людського й національного обов’язку.

 

Категорія: Патріотичне виховання | Переглядів: 105 | Додав: teacher | Дата: 2019-10-15

10 жовтня Міністерство освіти спільно з Міністерством оборони вперше в Україні проведуть «Урок мужності». Захід відбудеться в онлайн форматі за участі Героя України Ігоря Гордійчука. До уроку мають можливість долучитися школярі, студенти та всі охочі.

До учнів Білоцерківської загальноосвітньої школи №7 завітали військовослужбовці 72-ої окремої  механізованої бригади імені Чорних Запорожців. Зокрема на уроці говорили про українську армію, формування позитивного іміджу солдата, подвиги військових  тощо. Окрім цього, учнів ознайомили із військовими закладами вищої освіти.

У Міністерстві освіти зазначають, що подібні зустрічі разом із військовослужбовцями планується проводити щомісяця упродовж навчального року.

... Читати далі »

Категорія: Патріотичне виховання | Переглядів: 172 | Додав: teacher | Дата: 2019-10-10

Учні 7-В класу Білоцерківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №7 імені генерал-полковника Геннадія Воробйова відвідали меморіальний комплекс «Національний музей історії України у Другій світовій війні». Експозиція не залишила байдужими школярів. Вразила розповідь екскурсовода про злочинні плани і дії нацистів проти людства, героїзм захисників Батьківщини, усенародний характер боротьби з агресорами.

Категорія: Патріотичне виховання | Переглядів: 105 | Додав: teacher | Дата: 2019-09-30

Шаблоны для сайтов.
Шаблон.