Головна » Патріотичне виховання
« 1 2 3 4 5 ... 7 8 »

Гарний осінній день, багатий, щедрий, різнокольоровий зібрав учнів 5-х класів у шкільному спортзалі. В епіцентрі заходів, присвячених Дню захисника України, традиційні «Козацькі забави».

Відгомоніли століття з того часу, як в пониззі Дніпра, за його порогами, мужні та  волелюбні лицарі заснували Запорізьку Січ.

А пам'ять живе. Тому з метою виховання пошани до історичного минулого, допомогти дітям осмислити свою особистість як частину великого українського народу, морального та фізичного загартовування школярів значну частину козацьких розваг складали спортивні змагання: човниковий біг, перенесення предметів у мішку, стрибки з м’ячем, переправа з обручем.

Змагання оцінювало професійне журі. Дух змагання та дружби, бажання стати кращими, сильнішими об’єднували учасників. У такі моменти учні усвідомлюють, що патріотизм – це звичайний стан повсякденного життя, це шанобливе ставлення до звичаїв і традицій, це гаряче почуття свого людського й національного обов’язку.

 

Категорія: Патріотичне виховання | Переглядів: 78 | Додав: teacher | Дата: 2019-10-15

10 жовтня Міністерство освіти спільно з Міністерством оборони вперше в Україні проведуть «Урок мужності». Захід відбудеться в онлайн форматі за участі Героя України Ігоря Гордійчука. До уроку мають можливість долучитися школярі, студенти та всі охочі.

До учнів Білоцерківської загальноосвітньої школи №7 завітали військовослужбовці 72-ої окремої  механізованої бригади імені Чорних Запорожців. Зокрема на уроці говорили про українську армію, формування позитивного іміджу солдата, подвиги військових  тощо. Окрім цього, учнів ознайомили із військовими закладами вищої освіти.

У Міністерстві освіти зазначають, що подібні зустрічі разом із військовослужбовцями планується проводити щомісяця упродовж навчального року.

... Читати далі »

Категорія: Патріотичне виховання | Переглядів: 137 | Додав: teacher | Дата: 2019-10-10

Учні 7-В класу Білоцерківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №7 імені генерал-полковника Геннадія Воробйова відвідали меморіальний комплекс «Національний музей історії України у Другій світовій війні». Експозиція не залишила байдужими школярів. Вразила розповідь екскурсовода про злочинні плани і дії нацистів проти людства, героїзм захисників Батьківщини, усенародний характер боротьби з агресорами.

Категорія: Патріотичне виховання | Переглядів: 78 | Додав: teacher | Дата: 2019-09-30

14 вересня Біла Церква святкувала 987 років. День міста – це свято, яке завжди об’єднує всіх жителів. Біла Церква – це маленька країна зі своїми звичаями, традиціями, побутом і культурою. Також тут проживають талановиті, щирі, добрі та працьовиті люди, які своєю працею роблять все, щоб місто жило і процвітало.

Учні та вчителі Білоцерківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №7 уже втретє взяли участь у святковій Дефіляді. Де продемонстрували свої навчальні, спортивні та військово-патріотичні досягнення.

Бажаємо кожному жителю Білої Церкви щастя, достатку та добробуту.

З Днем народження, Біла Церкво! ... Читати далі »

Категорія: Патріотичне виховання | Переглядів: 115 | Додав: teacher | Дата: 2019-09-16

Учні та педагоги БЗШ № 7 імені генерал-полковника Геннадія Воробйова вкотре долучаються до цієї благодійної акції всією дружньою командою. Невдовзі діти на Сході отримають чудові мольберти для позашкільної діяльності.  Разом з цими речами шлемо їм побажання мирного неба над головою, також успіхів у навчанні, взаєморозуміння близьких та, звичайно, щоб наші воїни якнайшвидше поверталися неушкодженими в мирну Україну. Залишатися байдужими до чужої біди не можна. Підтримати, допомогти, зарадити, бути милосердними, щедрими, добрими – це те, чому ми всі навчилися. Миру всім нам!  Адміністрація школи висловлює  слова подяки всім небайдужим дітям, батькам, учителям за підтримку дітей Попаснянщини.

Категорія: Патріотичне виховання | Переглядів: 165 | Додав: teacher | Дата: 2019-09-11

Шаблоны для сайтов.
Шаблон.