Головна » Патріотичне виховання
« 1 2 3 4 ... 7 8 »

З нагоди Дня Соборності України та виховання у громадян почуття патріотизму і гордості за свою державу у Білоцерківській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №7 імені генерал-полковника Геннадія Воробйова були проведені тематичні заходи.

За розкладом пройшли тематичні виховні години. Класні керівники 6-А та 6-В класу підійшли до цього креативно і творчо. Учні не були сторонніми спостерігачами, а взяли активну участь: вони створили стіннівку до Дня Соборності й Свободи, створювали живий ланцюг об’єднання всіх міст України, як символ Соборності України. ... Читати далі »

Категорія: Патріотичне виховання | Переглядів: 114 | Додав: teacher | Дата: 2020-01-21

5 грудня у Білоцерківській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №7 імені генерал-полковника Геннадія Воробйова відбулися змагання «Нумо, хлопці!», які були проведені з нагоди Дня збройних сил України. Учасниками були учні 7-х класів. Суддями змагань були директор школи – Шуліпа Наталія Борисівна, Воробйов Петро Миколайович, учитель фізичної культури – Яровенко Яна Володимирівна та шкільний психолог – Кравченко Олена Василівна.

Гра складалася з декількох етапів військового напрямку, спортивних естафет. Між цими естафетами проводились: конкурс капітанів, парне віджимання, художні номери від команд. Змагаючись урізних конкурсах учні демонстрували глядачам свою силу, спритність та кмітливість. Вболівальники весело аплодували та відстоювали свої команди піснями та танцями. ... Читати далі »

Категорія: Патріотичне виховання | Переглядів: 93 | Додав: teacher | Дата: 2019-12-06

Загальне професійне свято всіх українських військовослужбовців давно заслужило всенародну повагу і шану з боку офіційних державних структур усіх рівнів. День Збройних сил України відзначається щороку в день ухвалення у1991 році закону України «Про Збройні Сили України».

З нагоди відзначення Дня Збройних Сил України в Білоцерківській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №7 імені генерал-полковника Геннадія Воробйова відбулася зустріч учнів 4-5-х класів із солдатами, а також учні 6-А класу мали можливість зустрітися та поспілкуватися із батьком відомого генерал-полковника Геннадія Воробйова Петром Миколайовичем Воробйовим.  ... Читати далі »

Категорія: Патріотичне виховання | Переглядів: 137 | Додав: teacher | Дата: 2019-12-04

26 листопада учні 8-х класів БЗШ №7 імені генерал-полковника Геннадія Воробйова із задоволенням переглянули фільм «Кіборги: Герої не вмирають» у кінотеатрі ім. О. Довженка.

«Кіборги: Герої не вмирають» - український повнометражний фільм режисера Ахтема Сеїтаблаєва за сценарієм Наталії Ворожбит про оборону Донецького аеропорту під час війни на Донбасі. Стрічка розповідає про героїчну оборону Донецького аеропорту, заснована на реальних фактах й несе в собі багато патріотичного змісту.

Повертаючись додому після перегляду фільму, діти не могли стримати емоцій, вони ділилися враженнями від побаченого.

Це більше, ніж фільм. Це наше життя, наш біль, наша трагедія, наша історія. Це те українське кіно, яке викликає гордість, ним хочеться ділитись, розповідати, і на нього точно варто сходити!

Категорія: Патріотичне виховання | Переглядів: 75 | Додав: teacher | Дата: 2019-11-27

З метою вшанування традицій боротьби за незалежність і соборність України і військової доблесті захисників рідної землі, визнання історичного значення подій, пов'язаних з визвольною боротьбою початку XX століття та утвердженням української державності у формі Української Народної Республіки, Української Держави і Західноукраїнської Народної Республіки, Білоцерківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №7 імені генерал-полковника Геннадія Воробйова затвердила план заходів щодо відзначення 100-річчя подій Української революції 1917-1921 років та вшанування пам’яті її учасників.

План заходів до 100-річчя від початку Української революції 1917-1921 рр.
з 11.11.-15.11.2019

... Читати далі »

Категорія: Патріотичне виховання | Переглядів: 67 | Додав: teacher | Дата: 2019-11-26

Шаблоны для сайтов.
Шаблон.