Головна » Патріотичне виховання
1 2 3 ... 8 9 »

Україна — наша Батьківщина, і хочеться знати про неї як найбільше. Це закономірне прагнення, адже людині властиве бажання отримувати знання. А які ж ми будемо українці, якщо не знатимемо території, на якій проживаємо та якій завдячуємо усим, що в нас є, не знатимемо їсторії, мови, літератури, географії - тобто не матимемо тих знань, які вирізняють націю, які вказують нам, до якої спільноти ми належимо? Які ж ми патріоти, якщо не розумітимемо, в чому наші досягнення, здобутки та переваги в порівнянні з іншими народами?

Саме з метою ознайомлення молодого покоління українців з нашими цікавинками та досягненнями, учні 6-В класу( класний керівник Гнідак А.В.)  вирішили прийняти участь у Всеукраїнському національно-патріотичному конкурсі «Ми-Патріоти України». Вітаємо переможців:

Категорія: Патріотичне виховання | Переглядів: 195 | Додав: teacher | Дата: 2020-05-07

28 квітня в Білоцерківській школі І-ІІІ ступенів №7 імені генерал-полковника Г. Воробйова в онлайн-форматі відбулася педагогічна рада «Шляхи реалізації Концепції національно-патріотичного виховання в умовах сучасної школи.

Актуальність національно-патріотичного виховання особистості значною мірою зумовлюється вимогами сучасних державотворчих процесів на засадах гуманізму, демократії, соціальної справедливості, що мають забезпечити усім громадянам рівні стартові можливості для розвитку та застосування їхніх потенційних здібностей.

У шкільних стінах плекається громадянин, який перейме на свої плечі тягар з плечей старших поколінь, діятиме і мислитиме по-новому. Нестандартно, буде активним перетворювачем життя. ... Читати далі »

Категорія: Патріотичне виховання | Переглядів: 117 | Додав: teacher | Дата: 2020-04-28

Щорічно 20 лютого по всій Україні відзначається День Героїв Небесної Сотні – знак вшанування відваги, сили духу і стійкості громадян, які віддали своє життя під час Революції гідності, захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України.

Тож з метою належного вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні, сприяння утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії, збереженню та донесенню до сучасників і майбутніх поколінь інформації про доленосні події в Україні початку ХХІ століття в Білоцерківській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №7 імені генерал-полковника Геннадія Воробйова було проведено комплекс інформаційно-просвітницьких заходів.


Категорія: Патріотичне виховання | Переглядів: 142 | Додав: teacher | Дата: 2020-02-20

15 лютого 2020р. – День вшанування учасників бойових дій на території інших держав і 31-а річниця виведення військ з Афганістану. В цей  день Україна вшановує пам'ять загиблих воїнів-афганців.  15 лютого 1989 року останній радянський солдат залишив афганську землю. За десять років неоголошеної війни на поле бою було відправлено більше 160 тисяч українців — кожен 4-й з 600-тисячної армії. Згідно зі статистикою, в Афганістані загинули близько 15 тисяч воїнів, із них майже 4 тисячі українців. 72 українських воїни зникли безвісти. Це наш гіркий біль, який не минає... ... Читати далі »

Категорія: Патріотичне виховання | Переглядів: 139 | Додав: teacher | Дата: 2020-02-19

4 лютого 2020 року учні 5-А класу Білоцерківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №7 імені генерал-полковника Геннадія Воробйова об’єдналися у потужний фронт допомоги нашій армії і роблять маленькі дива, які щодня рятують людські життя.

Діти підготували подарунки воїнам-захисникам, послухали розповіді бійців та отримали відповіді на всі запитання. Не так важливо, що саме подарувати, аби це подарувало частинку домашнього затишку і змусило наших бійців посміхнутися. ... Читати далі »

Категорія: Патріотичне виховання | Переглядів: 294 | Додав: teacher | Дата: 2020-02-07

Шаблоны для сайтов.
Шаблон.