Головна » Патріотичне виховання
1 2 3 ... 11 12 »

«Герої не вмирають» - перше, про що думає кожен, згадуючи Героїв Небесної Сотні.

19 лютого у Білоцерківській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №7 імені генерал-полковника Геннадія Воробйова відбулися тематичні заходи про масові акції протесту в Україні, що відбувалися протягом листопада 2013 року – лютого 2014 року.

День Героїв Небесної Сотні – пам’ятний день, що відзначається в Україні на вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні. Цей день назавжди увійде в історію України як символ жертовності, патріотизму та героїзму. І ми схиляємо голови, віддаючи глибоку шану всім, хто поклав своє життя за Свободу рідної землі. ... Читати далі »

Категорія: Патріотичне виховання | Переглядів: 32 | Додав: teacher | Дата: 2021-02-20

Кожна держава має три найголовніших символи. Національні символи в усіх народів і в усі часи були відображенням високого духу нації, його своєрідним генетичним кодом. Основними носіями національної символіки держави є Гімн, Прапор та Герб. Символіка – ніби візитна карта країни, вона ніби представляє її, підтверджує її існування.

Тризуб – немов сім’я єдина,
де тато, мама і дитина
живуть у мирі і любові.
На Україні вольній, новій.

Саме 19 лютого 1992 року постановою Верховної Ради №2137-ХІІ був затверджений один з чотирьох державних символів України – малий Державний герб у вигляді тризуба. З цієї нагоди у Білоцерківській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №7 імені генерал-полковника Геннадія Воробйова пройшла виставка «Тризуб – наша гордість і слава».

Категорія: Патріотичне виховання | Переглядів: 9 | Додав: teacher | Дата: 2021-02-20

«Ти – вічний біль, Афганістан,
Ти – наш неспокій.
І не злічить глибоких ран
В борні жорстокій.
І не злічить сліз матерів, дружин, дітей –
Не всі вернулися сини із тих ночей…»

Учні Білоцерківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №7 імені генерал-полковника Геннадія Воробйова відзначили річницю з дня виведення радянських військ з Афганістану.

Сто шістдесят тисяч українських солдат пройшли через Афганістан, понад 12 тисяч з них загинули. З такими трагічними сторінками історії познайомилися учні 10-А класу в ході проведення уроку історії «Афганістан болить у моїй душі. Час і досі не загоїв рани».

Розповідь дітей про причини і наслідки афганської війни тісно перепліталися із змістовним відеоматеріалом. Під мелодію пісні «Чорний тюльпан» учні вшанували пам'ять загиблих воїнів у Афганістані хвилиною мовчання.

Пішла в історію афганська війна. Але ще довго будуть турбувати нас голоси загиблих і живих – війни не закінчуються безслідно.


Категорія: Патріотичне виховання | Переглядів: 11 | Додав: teacher | Дата: 2021-02-15

Героїзм це те, що міститься у жилах разом з кров’ю,
Це те, що в серці гуркотить щомить,
І кожний вчинок воїна-героя
Несе людські життя у глибину століть…

11 лютого Білоцерківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №7 вшановує Світлу Пам'ять Героя – генерал-полковника Геннадія Воробйова, ім’я якого з гордістю носить школа. Традиційно зранку поклали квіти до меморіальної дошки на фасаді школи. Хвилиною мовчання школярі вшанували пам'ять генерал-полковника Геннадія Воробйова.

Під час заходу «Героями не народжуються, ними стають» діти відновили у пам’яті сторінки біографії Героя України та нагадали присутнім про те, що вірність і мужність – ось головні риси Геннадія Воробйова: вірність своєму ідеалу та мужність у втіленні цього ідеалу. Вірність і мужність аж до смерті! Геннадія Петровича відрізняли надзвичайно високі якості справжнього офіцера й патріота: відданість Батьківщині, високий професіоналізм, чесність та повага до людей.

Ми пишаємося тим, що наша школа отримала почесне ім’я генерал-полковника Геннадія Воробйова.

Герої – не  вмирають. Вони вічно будуть жити в наших серцях! 

Категорія: Патріотичне виховання | Переглядів: 121 | Додав: teacher | Дата: 2021-02-12

Шаблоны для сайтов.
Шаблон.