Головна » Методичні заходи
1 2 3 ... 8 9 »

Світ дивовижний вас вітає! 
Всіх тих, хто вдумливо читає,
І тих, хто любить мандрувати
Та прагне більше пізнавати,
Долати знань високі мури
Вас кличе світ літератури!

Згідно річного плану школи та з метою розвитку знань та умінь з російської мови та зарубіжної літератури, розвитку творчих здібностей учнів в нашій школі  з 05 по 09 квітня 2021 року проходив Тиждень російської мови та зарубіжної літератури - своєрідний творчий звіт, демонстрація досягнень як для вчителів, так і для учнів. Він дозволяє юним читачам спілкуватися з широким колом естетичних явищ, стає джерелом різноманітних художніх вражень – читацьких, театральних, музичних, від щирого і захоплюючого спілкування з цікавими людьми творчих професій та однолітків.

Мета проведення тижня:  розширювати уявлення учнів про предмети «Зарубіжна література» та «Російська мова», залучати школярів до найкращих досягнень світової літератури; зацікавити позакласними заходами з предмета; систематизувати знання із зарубіжної літератури, розвивати  пізнавальний інтерес, читацькі смаки та інтереси; виховувати  любов до читання, прищеплювати шанобливе ставлення та повагу до творчості зарубіжних письменників. ... Читати далі »

Категорія: Методичні заходи | Переглядів: 22 | Додав: teacher | Дата: 2021-04-12

25 лютого 2021 року на базі Білоцерківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №7 імені генерал-полковника Геннадія Воробйова відбулося консультування для вчителів хімії з проблеми «Розвиток творчих здібностей здобувачів освіти на уроках хімії». Романенко Світлана Володимирівна, учитель хімії, представила свої методичні розробки з вказаної проблеми. Поділилася досвідом роботи, цікавими формами уроків, інноваційними технологіями.

Категорія: Методичні заходи | Переглядів: 19 | Додав: teacher | Дата: 2021-02-26

Категорія: Методичні заходи | Переглядів: 19 | Додав: teacher | Дата: 2021-02-20

Категорія: Методичні заходи | Переглядів: 18 | Додав: teacher | Дата: 2021-02-11

Згідно плану роботи школи, з метою вивчення форм і методів роботи з учнями, розвитку їх творчих здібностей, підвищення професійного рівня учителів з 01.02.2021 року по 05.02.2021 року був проведений тематичний тиждень учителів художньо-естетичного циклу.

Складовими тижня педагогічної майстерності були:

Учні 5-А класу на уроці "Мистецтво" познайомились з походженням щедрівок, поспілкувались на тему новорічних свят, прослухали різновиди щедрівок, та вивчили одну з них - Щедрівка "Я несу щедрівочку у будинки". У 6-Г класі був проведений інтегрований урок на тему «Різдвяна тематика у творчості композиторів скульпторів та художників». До початку уроку учні були поділені на групи за кольором зірочки, яку вони витягли із чарівного кошика.
Вчитель музичного мистецтва Топчан М. В. познайомила учнів з творчістю видатного українського композитора Миколи Дмитровича Леонтовича, прослухали відомий на весь світ твір "Щедрик", та завпівали його всі разом, а також групами. Розмалювали готові шаблони різдвяних зірок, які залиши собі на згадку.

Вчитель образотворчого мистецтва Опаряк В. О. повторила із учнями види та жанри образотворчого мистецтва, види скульптури, ознайомилися із символами зимових свят, а саме – Різдвяної зірки. Кожна група працювала у індивідуальній техніці: рельєфне зображення зірочки із пластиліну, графічне зображення зірочки у техніці дудлінг, розфарбовування готових шаблонів. В кінці уроку учні показали зображення смайлика, яке відповідало їх настрою.

Вчителями Танцюрою Л. М. та Івановською В. М.  була підготовлена виставка кращих творчих робіт учнів 5-9-х класів.

Опаряк В.О. провела креативний урок образотворчого мистецтва у 6-Б класі на тему «На відпочинку. Побутова композиція в техніці пуантелізму». Учні з зацікавленням знайомилися із нетрадиційною технікою малювання.

На завершення тижня педагогічної майстерності учитель Танцюра Л. М. провела бесіду з учнями 9-х класів «Усі професії важливі, усі професії необхідні». При проведенні заходів вчителями були застосовані різні форми, методи для творчого розвитку учнів, підтримки їхніх особистих нахилів та здібностей.

 

Категорія: Методичні заходи | Переглядів: 18 | Додав: teacher | Дата: 2021-02-09

Шаблоны для сайтов.
Шаблон.