Головна » 2018 » Вересень » 27 » Конкурс «Український сувенір»
08:56
Конкурс «Український сувенір»
Дитяча творчість — одна з форм самостійної діяльності дитини, в процесі якої вона відступає від звичних і знайомих їй способів прояву навколишнього світу, експериментує і створює щось нове для себе й інших.
Дитяча творчість – це щось спонтанне, неповторне, безпосереднє, і разом з тим природне і дивовижне. Діти все сприймають по-іншому й виражають у власних маленьких творах мистецтва. Саме дитяча творчість допомагає побачити і розпізнати, а згодом і розвинути таланти малюка.
Творчість – це не тільки не зайве, але обов’язкова умова всебічного розвитку людини, вона робить життя дитини багатшими, повнішим, радіснішим. Пробуджує в малюка фантазію, вчить мріяти, придумувати щось нове і ще невідоме. Малювання, створення нескладних виробів, видумування власних віршиків розвивають кмітливість, спритність рук, смак, художні здібності та уяву.
До того ж творчість – це і універсальний спосіб зайняти дитину.
І щоб не робила дитина , результат буде позитивний. А  якщо  дитина робить  залюбки, вкладаючи душу , то вона створює справжні витвори мистецтва. 
Учні нашої школи  брали участь в міському етапі Всеукраїнської виставки - конкурсу «Український сувенір».
Грамотами Управління  освіти і  науки за  ІІ місце нагороджено ученицю 3-А класу Новицьку  Євсенію ( вчитель Каменюк К.В), учня 2-А класу Майданнік Макар ( вчитель Бахмацька Н.В)

Категорія: Виховна робота | Переглядів: 73 | Додав: teacher | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Шаблоны для сайтов.
Шаблон.