Головна » 2020 » Лютий » 11 » Герої – не вмирають!
13:49
Герої – не вмирають!

В шкільному календарі багато визначних дат, але сьогодні День Світлої Пам’яті Героя - генерал-полковника Геннадія Петровича Воробйова, ім’я якого з гордістю носить Білоцерківська загальноосвітня школа  І-ІІІ ступенів №7.

На вечорі пам’яті був присутній  батько Героя - Петро Миколайович Воробйов ,якій  розказав дітям про  навчання та дитинство сина.

Офіцерські династії… За усіх часів саме вони складали кістяк офіцерського корпусу будь-якої армії світу. І Україна в цьому сенсі не стала винятком. Генерал-полковник Геннадій Воробйов – людина, яка мала блискучу кар’єру воєначальника та бездоганну репутацію і непідкупний авторитет у військах.

Перебуваючи на посаді командувача Сухопутних військ у 2014 році, Геннадій Петрович відмовився послати армійців проти Майдану. Напевно, він був здатний на відчайдушні кроки, коли вважав їх правильними.

За вагомий внесок у захисті державного суверенітету, зміцнення безпеки держави, зразкове виконання службового обов’язку генерал-полковник Геннадій Воробйов відзначений державними нагородами – орденом Богдана Хмельницького І та ІІІ ступенів, І ступеня – посмертно, медаллю "За бездоганну службу" ІІІ ступеня.

11-го лютого 2017 року серце мужнього генерала перестало битися…

За рідну домівку поклали життя вірні діти
Герої, що завжди залишаться в наших серцях,
За землю, за матір зробили, що мали зробити,
Герої не гинуть, герої живуть у піснях!
Герої – не вмирають.
Вони вічно будуть жити в наших серцях… 

Категорія: Оголошення | Переглядів: 69 | Додав: teacher | Рейтинг: 4.0/4
Всього коментарів: 0
Шаблоны для сайтов.
Шаблон.