Головна » 2019 » Вересень » 30 » Екскурсія до ТОВ "Молочна компанія "Milk line"
12:05
Екскурсія до ТОВ "Молочна компанія "Milk line"

27 вересня 2019 року учні 10-А класу разом з класним керівником Нагорною Аллою Володимирівною та начальником відділу вищої освіти в Білоцерківському управлінні освіти і науки Ткаченко Юлією Віталіївною  побували на екскурсії в ТОВ «Молочна  компанія «Milk line»». Школярів  радо зустріли на Білоцерківському молочному комбінаті і розповіли, що це один із найсучасніших у Східній Європі та перший в Україні завод з випуску продукції з незбираного молока, що відповідає нормам Міжнародної молочної федерації та директивам Європейського союзу.
Головний технолог заводу провів десятикласників  по виробничих цехах, розповів про  особливості  сучасного обладнання, налагоджені технологічні процеси переробки молока, інноваційний підхід до виробництва, використання високоякісної молочної сировини та європейських заквасок, що  дозволяє виробляти якісні та безпечні молочні продукти. Учні також дізналися, що Білоцерківський молочний комбінат — ексклюзивний постачальник молочних сумішей для морозива та коктейлів McDonald‘s в Україні, а також експортер молочних сумішей для цієї мережі закладів у Молдові, Білорусі, Азербайджані та Грузії.
Десятикласники були вражені побаченим, їх зацікавила  почута  інформація, тому й запитань до супроводжуючого групи було багато. З екскурсії всі повернулися задоволені, а дехто навіть задумався над можливістю в майбутньому працювати в цій молочній компанії .

Категорія: Профорієнтація | Переглядів: 144 | Додав: teacher | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Шаблоны для сайтов.
Шаблон.