Головна » 2018 » Листопад » 16 » День толерантності у БЗШ №7 ім. Г.П. Воробйова
15:31
День толерантності у БЗШ №7 ім. Г.П. Воробйова

Усі ми різні, але рівні!

У рамках спільної діяльності з Міжнародним фондом «Рокада» у Білоцерківській загальноосвітній школі I-III ступенів №7 імені генерал-полковника Геннадія Воробйова було проведено свято до Міжнародного дня толерантності.

З 16 листопада 1995 року за рішенням Генеральної Асамблеї ООН його відзначають мешканці багатьох країн світу. «Толерантність означає повагу, прийняття і правильне розуміння багатьох різноманітних культур нашого світу, наших форм самовираження і способів проявів людської індивідуальності», - так записано в Декларації принципів толерантності.

Виховний захід «Усі ми різні, але рівні!» сприяв розвитку у школярів самосвідомості, формуванню ціннісних установок на толерантне спілкування. Між командами учнів, учителів та гостей були проведені цікаві конкурси. Групи активно співпрацювали, вирішували проблемні питання, навчалися уникати конфліктів між людьми. Прекрасним завершенням свята стало створення Квітки толерантності, на пелюстках якої були записані побажання- правила толерантної поведінки в суспільстві.


Категорія: Виховна робота | Переглядів: 55 | Додав: teacher | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Шаблоны для сайтов.
Шаблон.