Головна » 2018 » Вересень » 22 » День миру
10:56
День миру

Мир! Це слово звучить по-різному на континентах Землі, але скізь воно означає можливість спокійно жити під чистим блакитним небом, вчитися, працювати, любити і поважати один одного. 21 вересня світ відзначає Міжнародний день миру.
Раніше для нас, українців, мир – це була повсякденна реальність. Але відбулися зміни, підкралося лихо. І нам, як ніколи, потрібно усіма силами боротися за мир, щоб завжди світило ясне сонечко, небо було чисте, щоб діти могли спокійно навчатися в школах, а їхні батьки працювати.
Загальновідомим символом миру є голуб. Саме зображення цього птаха використав Пабло Пікассо для емблеми Всесвітнього конгресу прибічників миру, тому символічно, що саме цього птаха малювали на асфальті  учні початкових класів БЗШ №7 імені генерал-полковника Геннадія Воробйова. А ще зображали діти сонце, хмарки, школу – все, що відображає мирне, щасливе життя дітей.
З початком навчального року традиційною в нашому місті є акція «У Попасну для малечі зберемо до школи речі».
Учні БЗШ №7 імені генерал-полковника Геннадія Воробйова - активні волонтери. Цього разу було зібрано чимало канцелярського приладдя та шкільні рюкзаки для дітей, які живуть у містечку Попасна.
21 вересня, в Міжнародний день миру  відбувся телеміст лідерів учнівського самоврядування міста Білої Церкви з школярами м.Попасна. Учні говорили про своє бачення миру та миробудування, уникнення і вирішення конфліктних ситуацій. Діти висловили єдине для всіх бажання : жити в мирній єдиній Україні. Білоцерківці передали своїм друзям гарячий привіт і подарунки.
Тільки в мирній державі накопичуються її багатства, розвивається культура, зберігаються духовні цінності. Тільки в державі, де панує мир, спокій, злагода, зміцнюється економіка, доюробут людей, з молодого покоління формуються справжні громадяни держави.


Категорія: Виховна робота | Переглядів: 45 | Додав: teacher | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Шаблоны для сайтов.
Шаблон.