Головна » 2018 » Вересень » 28 » Цей день в історії
14:29
Цей день в історії

В цей день 1956 року навіки спочив Остап Вишня (1889-1956) - класик української сатири, в'язень радянських таборів. Похований на Байковому кладовищі.


Остап Вишня – видатний український письменник, широко знаний у нашій країні та за рубежем, - ввійшов у українську літературу як високоталановитий майстер сатири та гумору.  Митець самобутній і неповторний, він формувався і зростав на грунті народного життя і своїм словом успішно слугував утвердженню добра. Творчість його надихалась і окрилювалась великим поняттям – Народ. Остап Вишня зі всією щирістю говорив про високе покликання письменника і про вірність митця правді, про любов і повагу до людини. Слушність цих роздумів письменник якнайкращим чином підтвердив усією своєю художньою творчістю, громадською діяльністю й загалом – усім своїм життям.

Остап Вишня письменник - поетичної вдачі , глибокий лірик, щиро залюблений у красу народного життя, народної мови, в неповторне духовне обличчя простих людей, в щедру красоту природи. Тому і сповнені теплом та поезією твори Остапа Вишні про сучасників, тому він так щедро, людяно, поетично оспівував природу, - і виступаючи проти всіляких недругів, губителів її краси, й оспівуючи її живий, багатий на земні радощі світ.

Твори Остапа Вишні – народного митця і великого майстра сатири та гумору – здобули заслужене визнання мільйонів читачів.


Гумореска Остапа Вишні "Зенітка"
Гумореска Остапа Вишні "Фазани"
Гумореска Остапа Вишні "Чухраїнці"
Гумореска Остапа Вишні "Вальдшнеп"
Гумореска Остапа Вишні "Ведмідь"
Гумореска Остапа Вишні "Відкриття охоти"
Гумореска Остапа Вишні "Бекас"
Гумореска Остапа Вишні "Бенгальський тигр"
Гумореска Остапа Вишні "Щука"
Гумореска Остапа Вишні "Сом"

 

Категорія: Сторінки української історії | Переглядів: 27 | Додав: teacher | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Шаблоны для сайтов.
Шаблон.