Головна » 2020 » Січень » 24

22 січня Україна святкує День Соборності. Саме цього дня 101 рік тому, в 1919 році, відбулася ключова для сучасної України подія на шляху до єдності і незалежності держави – проголошення Акта Злуки Української Народної Республіки та Західно-Української Народної Республіки.
Учні 9-В і 9-Г класів прийняли участь в урочистому мітингу з нагоди свята, організованому виконавчим комітетом Білоцерківської міської ради, що був проведений біля погруддя Тараса Шевченка з метою показати, що молодь Білої Церкви небайдужа до подальшої долі нашої держави та підтримує її єдність, прагне миру для своєї країни. Узявшись за руки, усі, хто прийшов цього дня на площу, пройшли центральною вулицею міста до міської ради, щоб там, перед портретами загиблих героїв Небесної Сотні, виконати гімн України, уклонитися їм, шануючи їх пам’ять, та передати побажання перемоги воїнам, що захищають нашу державу на сході.
Головною традицією свята є акція «Українська хвиля» - утворення «живого ланцюга» єднання, до якої також залучилися учні БЗШ №7.

Переглядів: 42 | Додав: teacher | Дата: 2020-01-24

Якщо ти байдужий до страждань інших,
ти не заслуговуєш називатися людиною
Сааді (персидський поет)

Сьогодні серед учнівської молоді надзвичайно загострилася проблема насильства, здійснюваного самими дітьми відносно одне одного.
Останніми роками визнано поширення такого явища, як шкільний булінг (у перекладі з англійської – хуліганити, грубіянити, визначається, як утиск, цькування, дискримінація).
По всій Україні проводять правопросвітницькі заходи, спрямовані на інформування учасників освітнього процесу про запровадження адміністративної відповідальності за вчинення булінгу (цькування) та формування в суспільстві небайдужості до проблеми цього явища. ... Читати далі »

Категорія: Виховна робота | Переглядів: 123 | Додав: teacher | Дата: 2020-01-24

Шаблоны для сайтов.
Шаблон.