Головна » 2019 » Грудень » 05

«Для того, щоб мати майбутнє, необхідно бути готовим зробити щось нове»

Цьогорічний вчительський конкурс є ювілейним і проводиться вже 25 рік поспіль. Особливістю його проведення є розподіл по зонах. Боротьба за звання найкращого педагога проходила в номінаціях «Початкова освіта», «Хімія», «Зарубіжна література» та «Образотворче мистецтво».

Високу професійну майстерність, володіння сучасними інноваційними технологіями навчання й виховання, вчителі продемонстрували особисті професійні знахідки.

Учителі Білоцерківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №7 імені генерал-полковника Геннадія Воробйова також приймали участь у конкурсі.

За результатами конкурсу вчителі здобули:

  • в номінації «Образотворче мистецтво» - Опаряк Вікторія Олександрівна, переможець І етапу конкурсу. Учитель долучає дітей до світу прекрасного, до світу культури та мистецтва.
  • в номінації «Зарубіжна література» - Шкредова Оксана Леонідівна, лауреат І етапу конкурсу. Учитель презентувала майстерність з організації аналізу поетичного твору.

«Конкурс – це завжди змагання. А для вчителів – це ще одна можливість попрацювати над підвищенням своєї фахової майстерності». ... Читати далі »

Категорія: Оголошення | Переглядів: 261 | Додав: teacher | Дата: 2019-12-05

Шаблоны для сайтов.
Шаблон.