Головна » 2019 » Листопад » 25

Традиційно, в четверту суботу листопада, в Україні відзначають пам’ятний день жертв Голодомору 1932-33 років. Пам'ять людей про голодомор тривалий час каралася смертю. Важко було мовчати, але мовчали. Людську пам'ять було взято під конвой. На роки, на десятиліття…. Страшне приневолене мовчання… Довго чекали, але дочекалися коли ожила людська пам'ять і заговорили вуста тисяч, мільйонів свідків трагедії, віддаленої від нас десятиліттями.

З нагоди  відзначення пам’ятної для українського народу дати, в закладі було проведено виставку стіннівок та тематичні виховні години, оформлено виставку тематичної літератури у шкільній бібліотеці «Забуттю не підлягає». Учні школи переглянули відео-спогади очевидців голодоморів, архівні матеріали того часу, які тривалий період не оприлюднювалися та підготували виступи з даної тематики.

Категорія: Виховна робота | Переглядів: 47 | Додав: teacher | Дата: 2019-11-25

Відбулася зустріч учнів 4-х класів з українською дитячою письменницею Ларисою Миколаївною Ніцой. Лариса Миколаївна є Міжнародним лауреатом конкурсу «Коронація слова 2014», ініціатор щорічного круглого столу «Книга на захист дитячої душі». Автор серії уроків для загальноосвітніх шкіл «Бібліотечний урок веде письменник», ініціаторка першого дитячого флешмобу в Україні «Читаємо дітям». Лариса Миколаївна написала 20 дитячих книг, з деякими із них познайомила дітей.

Категорія: Виховна робота | Переглядів: 109 | Додав: teacher | Дата: 2019-11-25

Шаблоны для сайтов.
Шаблон.