Головна » 2019 » Вересень » 30

Незабутні враження отримали учні 7-В класу Білоцерківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №7 імені генерал-полковника Геннадія Воробйова, відвідавши телевізійний  комплекс «Олівець». Школярі ознайомилися  з експозицією музею, програмами телеканалів UA, виробничими підрозділами телецентру, закадровою кухнею. Із задоволенням спілкувалися із телевізійниками.

Категорія: Профорієнтація | Переглядів: 146 | Додав: teacher | Дата: 2019-09-30

Учні 7-В класу Білоцерківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №7 імені генерал-полковника Геннадія Воробйова відвідали меморіальний комплекс «Національний музей історії України у Другій світовій війні». Експозиція не залишила байдужими школярів. Вразила розповідь екскурсовода про злочинні плани і дії нацистів проти людства, героїзм захисників Батьківщини, усенародний характер боротьби з агресорами.

Категорія: Патріотичне виховання | Переглядів: 119 | Додав: teacher | Дата: 2019-09-30

27 вересня 2019 року учні 10-А класу разом з класним керівником Нагорною Аллою Володимирівною та начальником відділу вищої освіти в Білоцерківському управлінні освіти і науки Ткаченко Юлією Віталіївною  побували на екскурсії в ТОВ «Молочна  компанія «Milk line»». Школярів  радо зустріли на Білоцерківському молочному комбінаті і розповіли, що це один із найсучасніших у Східній Європі та перший в Україні завод з випуску продукції з незбираного молока, що відповідає нормам Міжнародної молочної федерації та директивам Європейського союзу.
Головний технолог заводу провів десятикласників  по виробничих цехах, розповів про  особливості  сучасного обладнання, налагоджені технологічні процеси переробки молока, інноваційний підхід до виробництва, використання високоякісної молочної сировини та європейських заквасок, що  дозволяє виробляти якісні та безпечні молочні продукти. Учні також дізналися, що Білоцерківський молочний комбінат — ексклюзивний постачальник молочних сумішей для морозива та коктейлів McDonald‘s в Україні, а також експортер молочних сумішей для цієї мережі закладів у Молдові, Білорусі, Азербайджані та Грузії.
Десятикласники були вражені побаченим, їх зацікавила  почута  інформація, тому й запитань до супроводжуючого групи було багато. З екскурсії всі повернулися задоволені, а дехто навіть задумався над можливістю в майбутньому працювати в цій молочній компанії .

Категорія: Профорієнтація | Переглядів: 162 | Додав: teacher | Дата: 2019-09-30

Шаблоны для сайтов.
Шаблон.