Головна » 2019 » Вересень » 12

Міністерство освіти і науки розпочинає програму з облаштування туалетів усередині шкіл з умовною назвою «Гідність дитини».

Адміністрація Білоцерківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №7 йде у ногу з часом. Питання облаштування внутрішнього туалету неодноразово обговорювалося адміністрацією школи. І на сьогодні знайдено можливість розпочати таку необхідну справу. Вирішення цього питання активно розпочалося. Тому нещодавно в навчальному закладі був проведений ремонт санвузлів, їх облаштували відповідно до нових санітарних норм – з пластиковими дверима та перегородками. Право на приватність – є базовим правом людини, а питання шкільного туалету – це не тільки питання санітарних норм, а передусім ще й питання людської гідності. Школа має бути територією комфорту для дітей.

Окремо потрібно відмітити, що сучасна вбиральня пристосована і для дітей з особливими потребами, а це дозволить їм відчути себе рівними між своїми однолітками. Було докладено багато зусиль для того, щоб створити комфортні умови для задоволення потреб дітей в навчальному закладі і результат виявився вартим цих зусиль.

Категорія: Оголошення | Переглядів: 140 | Додав: teacher | Дата: 2019-09-12

Шаблоны для сайтов.
Шаблон.