Головна » 2018 » Травень » 08

Право, закони  супроводжують людину все її життя. Щоб уміло і правильно користуватись своїми правами і добре виконувати свої обов’язки, не порушуючи прав і законних інтересів інших, треба знати закони.
8 травня в Білоцерківську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів №7 імені генерал-полковника Геннадія Воробйова завітали суддя Білоцерківського міськрайонного суду Гавенко О.Л. та спеціалісти Білоцерківського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги. Юристи розповіли учням старших класів про їхні права та обов’язки, ознайомили з поняттями  «злочин»,  причинами злочинів, видами відповідальності неповнолітніх. ... Читати далі »

Категорія: Виховна робота | Переглядів: 204 | Додав: teacher | Дата: 2018-05-08


Сьогодні ми схиляємо голови перед пам’яттю тих, хто загинув на полях битв і в таборах смерті, в містах і селах. Всі ми в неоплатному боргу перед полеглими у справедливій боротьбі за свободу та гідність людини. Віддаємо данину глибокої поваги ветеранам Другої світової війни
У Білоцерківській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №7 імені генерал-полковника Геннадія Воробйова пройшли виховні години на тему «Ми повинні все пам’ятати…». На зустріч з учнями 8-Б класу прийшов учасник бойових дій, ветеран Грицай Петро Данилович, який поділився спогадами про ті страшні роки. Учні молодших та середніх класів намалювали малюнки про війну і світле свято Перемоги. Школярі провели щорічну операцію «Ветеран живе поруч», хоча, на превеликий жаль, з кожним роком ветеранів поруч залишається все менше. 

Категорія: Виховна робота | Переглядів: 230 | Додав: teacher | Дата: 2018-05-08

Шаблоны для сайтов.
Шаблон.